Naša história siaha do roku 2002. Odvtedy zbierame skúsenosti s využívaním rôznych finančných produktov. Zaujíma nás, ako finančné produkty fungujú, aké majú poplatky, či sú s nimi klienti spokojní a do akej miery napĺňajú ich očakávania.

Ak by sme sa chceli zorientovať vo všetkých produktoch, ktoré dnes ponúka trh, museli by sme absorbovať obrovské množstvo informácií. Preto sme sami začali mnoho produktov využívať a posúvať naše skúsenosti s nimi ďalej.

V súčasnosti máme urobený podrobný prieskum, ktorý sa opiera o naše skúsenosti, čím pomáhame stovkám ľudí zorientovať sa v pavučine finančných inštitúcií.

Našou víziou je, zvýšiť povedomie ľudí o financiách a finančných poradcoch, aby v budúcnosti mala každá rodina svojho osobného poradcu, na ktorého sa môže vždy spoľahnúť.

Martin Tomčala

Volám sa Martin Tomčala, narodil som sa v Čadci v roku 1980. Momentálne žijem v Kysuckom Novom Meste. Som v prvom rade otec, manžel, podnikateľ, manažér a finančný agent. Vo oblastí financií podnikám už od roku 2002. Za to obdobie som zrealizoval viac ako dve tisícky obchodov s viac ako tisíc klientami.

Moja práca ma nesmierne baví a napĺňa. Baví ma, keď vidím, že som niekomu pomohol. Práca s ľuďmi, ich vedenie, motivovanie a spoznávanie nie sú pre mňa prácou, ale koníčkom. Neustále sa vzdelávam a vediem k tomu aj svojich spolupracovníkov.

Vo voľnom čase sa venujem rodine, rád počúvam hudbu, športujem alebo si len tak ľahnem k televízií a pozriem si F1.

Mgr. Katarína Strnádlová

Volám sa Katarína Strnádlová, narodila som sa v roku 1988. Niekoľko rokov som pracovala ako administratívna sila v kancelárii. Vyštudovala som vysokú školu so zameraním na sociálnu prácu, pretože už vtedy som vedela, že chcem pomáhať ľuďom.

Na mojej práci ma baví predovšetkým spoznávanie nových ľudí a komunikácia s nimi. Pomoc ľuďom v neľahkej finančnej situácii je pre mňa vždy výzvou. Tou najlepšou odmenou sú spokojní klienti a pocit z dobre vykonanej práce.

V súčasnosti najviac času venujem odovzdávaniu vedomostí a skúseností, ktoré som nadobudla počas svojho pôsobenia na finančnom trhu.

Už viac ako 6 rokov sa vo voľnom čase venujem dobrovoľnému hasičstvu. Je to pre mňa skvelý relax a „vybíjač“ energie.

Roman Bohovič

Volám sa Roman Bohovič, som žilinčan. K práci vo finančnom sektore som sa dostal náhodne, keď mi o nej povedal kamarát. Ešte pred štyrmi rokmi by som neveril, že sa budem živiť prácou finančného poradcu. Neustále som cítil túžbu porozumieť peniazom a naučiť sa s nimi pracovať. Vždy som chcel byť súčasťou niečoho veľkého. Som veľmi rád, že som začal robiť túto prácu. A to, čo viem dnes, mi už nikto nezoberie. Naopak, rád tieto skúsenosti posúvam ďalej, aby sa aj iní ľudia vedeli tešiť zo svojich peňazí.

Leto každoročne venujem deťom - organizujem týždňové detské tábory. Som veľmi zábavný a veselý človek. Sami zistíte, stačí si prečítať moje články.

Boris Zvarík

Volám sa Boris Zvarík, pochádzam zo Žiliny a tam aj pôsobím. Študoval som na Strednej odbornej škole podnikania - odbor podnikanie v remeslách a službách. Hneď po maturite som hľadal smer, ktorým by som sa chcel vydať v podnikaní. Nadchla ma myšlienka poskytovania finančných služieb a pomoci ľuďom v tejto oblasti.

Som náročný človek, moja práca musí byť zároveň mojim koníčkom a práca vo finančníctve to spĺňa.

Som zábavný človek, ktorý si vo voľnom čase rád pozrie kvalitný film, vypočuje dobrú hudbu. Mám rád rodinnú pohodu na chate.