Naša história siaha do roku 2002. Odvtedy zbierame skúsenosti s využívaním rôznych finančných produktov. Zaujíma nás, ako finančné produkty fungujú, aké majú poplatky, či sú s nimi klienti spokojní a do akej miery napĺňajú ich očakávania.

Ak by sme sa chceli zorientovať vo všetkých produktoch, ktoré dnes ponúka trh, museli by sme absorbovať obrovské množstvo informácií. Preto sme sami začali mnoho produktov využívať a posúvať naše skúsenosti s nimi ďalej.

V súčasnosti máme urobený podrobný prieskum, ktorý sa opiera o naše skúsenosti, čím pomáhame stovkám ľudí zorientovať sa v pavučine finančných inštitúcií.

Našou víziou je, zvýšiť povedomie ľudí o financiách a finančných poradcoch, aby v budúcnosti mala každá rodina svojho osobného poradcu, na ktorého sa môže vždy spoľahnúť.

Martin Tomčala

Volám sa Martin Tomčala, narodil som sa v Čadci v roku 1980. Momentálne žijem v Kysuckom Novom Meste. Som v prvom rade otec, manžel, podnikateľ, manažér a finančný agent. Vo oblastí financií podnikám už od roku 2002. Za to obdobie som zrealizoval viac ako dve tisícky obchodov s viac ako tisíc klientami.

Moja práca ma nesmierne baví a napĺňa. Baví ma, keď vidím, že som niekomu pomohol. Práca s ľuďmi, ich vedenie, motivovanie a spoznávanie nie sú pre mňa prácou, ale koníčkom. Neustále sa vzdelávam a vediem k tomu aj svojich spolupracovníkov.

Vo voľnom čase sa venujem rodine, rád počúvam hudbu, športujem alebo si len tak ľahnem k televízií a pozriem si F1.